BASIS

Basis cursus :   duur van de opleiding  :  17 uur  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar

Provincie Antwerpen 

Het Vlaamse Kruis Kontich

Sporthal

Duffelsesteenweg 145

2550 Kontich

vanaf 25/9/2019 tem 6/11/201919:30 - 22:00 u

Peter Vroom

Peter.vroom@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Schoten

Lodewijk Weijtenstraat 32

2900 Schoten

vanaf 2/10/2019 tem 20/11/201920:00 - 22:30 u

Véronique De Ren

veronique.deren@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Antwerpen

Parochiezaal De Blijde Boodschap

René Heylenstraat 1

2100 Deurne

vanaf 1/10/201919:45 - 22:15 u

Kris Huygh

kris.huygh@hvk.be

Provincie Limburg

Het Vlaamse Kruis Tessenderlo

Molenstraat 2E

3980 Tessenderlo

vanaf 10/9/2019 

Kristel Segers

kristel.segers@hvk.be

 Provincie Oost-Vlaanderen

Het Vlaamse Kruis Gent

Ham 201

9000 Gent

vanaf 1/10/2019 tem 24/10/201919:30 - 22:15 u

Lutgart Tavernier

lutgart.tavernier@hvk.be

Provincie Vlaams-Brabant

Het Vlaamse Kruis Leuven

RZ Heilig Hart

Naamsestraat 105

3000 Leuven

Vanaf 15/4/2019 tem 19/4/201910:00 - 17:00

Lars Smout

opleidingen.leuven@hvk.be

 

Provincie West-Vlaanderen 

 

   

Het Vlaamse Kruis

Klokkeputstraat 159

8800 Roeselare

vanaf 15/3 tem 19/4/201919:30 - 22:15 u

Veronique Stragier

opleidingen.roeselare@hvk.be

 

Het Vlaamse Kruis

Zuiderlaan 17

8790 Waregem

vanaf 21/9/20198:00 - 12:00 u

Kelly Mille

kelly.mille@hvk.be

 

 


VERVOLG

Vervolg cursus : duur van de opleiding :   22  uren  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar en houder  van geldig brevet EHBO module basis

Provincie Antwerpen

 

Het Vlaamse Kruis Kontich

Sporthal

Duffelsesteenweg 145

2550 Kontich

vanaf 20/11/2019 tem 22/1/202019:30 - 22:00 u

Peter Vroom

Peter.vroom@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Schoten

Lodewijk Weijtenstraat 32

2900 Schoten

vanaf 27/11/2019 tem 5/2/202020:00 - 22:30 u

Véronique De Ren

veronique.deren@hvk.be

 

 

Provincie Limburg

 

Provincie Oost-Vlaanderen  

Het Vlaamse Kruis Gent

Ham 201

9000 Gent

vanaf 5/11/2019 tem 5/12/201919:30 - 22:15 u

Lutgart Tavernier

lutgart.tavernier@hvk.be

 

Provincie Vlaams-Brabant

Het Vlaamse Kruis Grimbergen

Charlerayhoeven

Lierbaan 16

1850 Grimbergen

 

vanaf 4/4/2019 tem 23/5/201919:00 - 22:00

Stefaan Mertens

stefaan.mertens@hvk.be



Provincie West-Vlaanderen 

Het Vlaamse Kruis Roeselare

Klokkeputstraat 159

8800 Roeselare

vanaf 17/5/2019 tem 5/7/201919:30 - 22:15 u

Veronique Strager

veronique.stragier@hvk.be