BASIS

Basis cursus :   duur van de opleiding  :  17 uur  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar

Provincie Antwerpen 

Parochiezaal De blijde Boodschap

René Heylenstraat 1

2100 Deurne

Vanaf 3/10/2017 tem 5/12/201720:00 - 22:30u

Kris Huygh

0495 12 52 03

kris.huygh@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Lodewijk Weijtenstraat 32b

2900 Schoten

Vanaf 4/10/2017 tem 22/11/201719:45 - 22:15u

Hilde Olieslagers

opleidingen.schoten@hvk.be

0497 49 12 63

    

 

Provincie Limburg

Het Vlaamse Kruis

Diepenbekerweg 45

3500 Hasselt

Vanaf 29/9/2017 tem 1/12/2017

19:15 - 22:15u

Sus Sobkowiak

0497 34 98 19

sus.sobkowiak@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Bilzen

Pabilo

Camille Huysmansplein 1

3740 Bilzen

vanaf 15/1/2018 tem 19/2/2018

19:30

Rafaël Slechten

0477 35 35 20

rafael.slechten@hvk.be

    

 Provincie Oost-Vlaanderen

Bs De Kameleon

Dreefstraat 33

9400 Ninove

vanaf 3/10/2017 tem 21/11/201720:00 - 22:45u

Tom Ooms

0473 19 73 15

tom.ooms@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Hundelgemsesteenweg 618B

9820 Merelbeke

vanaf 17/10/2017 tem 28/11/201719:30 - 22:15u

Anaïs De Brouwer

0497 85 67 07

anais.debrouwer@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

De Visscherestraat 16

9300 Aalst

vanaf 2/10/2017 tem 20/11/201719:45 - 22:15u

Daniel Van Themsche

0496 50 95 94

daniel.vanthemsche@hvk.be

 

 


Provincie Vlaams-Brabant 

Het Vlaamse Kruis

Tervuursesteenweg 23

3001 Heverlee

vanaf 18/11/2017 tem 14/12/201710:00 - 13:00u

lars Smout

0494 63 26 43

opleidingen.leuven@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Lakensestraat 4

1853 Strombeek-Bever

vanaf 2/10/2017 tem 27/11/2017nog niet gekend

Stefaan Mertens

0475 36 41 65

stefaan.mertens@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Leuvensestraat 172

3300 Tienen

vanaf 5/10/2017 tem 23/11/201719:45-22:15u

Daniel Van Themsche

daniel.vanthemsche@hvk.be

 

 

Provincie West-Vlaanderen 

Het Vlaamse Kruis Koekelare-Middenkust

Sportparklaan 6

8400 Oostende

vanaf 14/10/2017 tem 18/11/20179:00 - 12:00u

Johan Dingemanse

0471 66 07 89

johan.dingemanse@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Klokkeputstraat 159

8800 Roeselare

vanaf 20/10/2017 tem 24/11/201719:30 - 22:15u

Veronique Stragier

0494 89 63 12

opleidingen.roeselare@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Brugge

Zuidtribune Jan Breydelstadium

Olympialaan 74

8200 Brugge

vanaf 10/10/201719:00 - 21:30u

brugge@hvk.be

050 33 29 52

Het Vlaamse Kruis

Bosakkerstraat

8700 Tielt

vanaf 6/2/2018 tem 20/3/201819:00 - 22:00u

Angeline Neirinckx

opleidingen.molenland-houtland@hvk.be


VERVOLG

Vervolg cursus : duur van de opleiding :   22  uren  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar en houder  van geldig brevet EHBO module basis

Provincie Antwerpen

 

Sporthal "Den Uyt"

Rode Kruislaan

2400 Mol

vanaf 16/11/2017 tem 18/1/201819:30 - 22:15u

Lief Van Baelen

0473 74 31 13

lief.vanbaelen@hvk.be

 

Sporthal

Duffelsesteenweg 145

2550 Kontich

Vanaf 15/11/2017 tem 17/1/201819:30 - 22:15u

Jan Geenen

0475 63 13 97

jan.geenen@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Werft 67

2440 Geel

vanaf 14/11/2017 tem 23/1/201818:30 - 22:00u

Lieve Verheyen

0478 55 18 35

opleidingen.geel@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Schoten

Lodewijk Weijtenstraat 32b

2900 Schoten

vanaf 29/11/2017 tem 7/2/201819:45 - 22:15u

Hilde Olieslagers

opleidingen.schoten@hvk.be

0497 49 12 63

Het Vlaamse Kruis Brabo

Smallandlaan 14 A

2660 Hoboken

vanaf 17/1/2018 tem 21/3/201819:45 - 22:15u

 

Jorne Van Overloop

0484 69 34 40

opleidingen.brabo@hvk.be

 

 

 

 

Provincie Limburg

Bibliotheek Leopoldsburg

Caïmolaan 131

3970 Leopoldsburg

vanaf 8/11/2017 tem 17/1/201819:30 - 22:00u

Willy Javornik

0476 49 82 34

willy.javornik@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Molenstraat 2E

3980 Tessenderlo

vanaf 7/11/2017 tem 16/1/201819:30 - 22:00u

Marleen Ceunen

0498 93 01 01

marleen.ceunen@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Diepenbekerweg 45

3500 Hasselt

vanaf 8/12/2017 tem 16/3/201819:15 - 22:15u

Sus Sobkowiak

0497 34 98 19

sus.sobkowiak@hvk.be

PaBiLo Bilzen

Veemarkt

3740 Bilzen

vanaf 27/11/2017 tem 29/1/201820:00 - 22:30u

Rafaël Slechten

0495 69 97 74

rafael.slechten@hvk.be

O.C.De Buiting

Tessenderlosesteenweg

3583 Paal

vanaf 10/11/2017 tem 19/1/201819:30 - 22:00u

Vera Verhaeghe

0468 33 15 04

vera.verhaeghe@hvk.be

Provincie Oost-Vlaanderen  

Het Vlaamse Kruis Gent

Ham 201

9000 Gent

Vanaf 7/11/2017 tem 5/12/201719:30 - 22:15u

Lutgart Tavernier

0499 56 41 30

cursus.gent@hvk.be

Het Vlaame Kruis

Hundelgemsesteenweg 618B

9820 Merelbeke

vanaf 16/1/2018 tem 13/3/201819:30 - 22:15u

Anaïs De Brouwer

0497 85 67 07

anais.debrouwer@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

De Visscherestraat 16

9300 Aalst

vanaf 27/11/2017 tem 5/2/201819:45 - 22:15u

Daniel Van Themsche

0496 50 95 94

daniel.vanthemsche@hvk.be

 

 

Provincie Vlaams-Brabant

 

Het Vlaamse Kruis

Tervuursesteenweg 23

3001 Heverlee

vanaf 28/9/2017 tem 7/12/201719:00 - 22:00u

Lars Smout

0494 63 26 43

Opleidingen.leuven@hvk.be



Provincie West-Vlaanderen 

OLV Ziekenhuis Waregem

Vijfseweg 150

8790 Waregem

vanaf 14/10/2017 tem 9/12/20178:00 - 12:00u

Bart Rosseel

0474 46 33 08

bart.rosseel@hvk.be

Vrije Basisschool

Boezingestraat 2A

8904 Boezinge

vanaf 14/11/2017 tot 16/1/201819:30 - 22:15u

Conny Vanhaste

opleiding.ieper@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Sportparklaan 6

8400 Oostende

vanaf 13/1/2018 tem 3/3/20189:00-12:00u

Johan Dingemanse

0471 66 07 89

johan.dingemanse@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Poperinge

Benedictijnenstraat 14

8970 Poperinge

vanaf 20/10/2017 tem 8/12/201719:30-22:30u

opleidingen.poperingewesthoek@hvk.be

0486 90 47 58

John Debraeve

 

VENUS

Venus Kring Antwerpen

Lokaal HVK Schoten

Lodewijk Weijtenstraat 32b

2900 Schoten

vanaf 3/10/2017 tem 27/2/201819:30 - 22:00u

Nick De Smedt

0485 55 33 30

nick.desmedt@hvk.be