BASIS

Basis cursus :   duur van de opleiding  :  17 uur  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar

Provincie Antwerpen 

 

Provincie Limburg

 

 

Het Vlaamse Kruis

Hundelgemsesteenweg 618 B

9820 Merelbeke

vanaf 12/2/2019 tem 26-3-201919:30 - 22:15 u

Anaïs De Brouwer

Merelbeke@hvk.be

Provincie Vlaams-Brabant

Het Vlaamse Kruis Leuven

RZ Heilig Hart

Naamsestraat 105

3000 Leuven

vanaf 7/2/2019 tem 4/4/201919:00 - 22:00 u

Lars Smout

opleidingen.leuven@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Leuven

RZ Heilig Hart

Naamsestraat 105

3000 Leuven

Vanaf 15/4/2019 tem 19/4/201910:00 - 17:00

Lars Smout

opleidingen.leuven@hvk.be

 

Het Vlaamse Kruis Grimbergen

Charlerayhoeven

Lierbaan 16

1850 Grimbergen

vanaf 7/2/2019 tem 21/3/201919:00 - 22:00

Stefaan Mertens

stefaan.mertens@hvk.be

Provincie West-Vlaanderen 

 

   

Het Vlaamse Kruis

Klokkeputstraat 159

8800 Roeselare

vanaf 15/3 tem 19/4/201919:30 - 22:15 u

Veronique Stragier

opleidingen.roeselare@hvk.be

 

 

 


VERVOLG

Vervolg cursus : duur van de opleiding :   22  uren  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar en houder  van geldig brevet EHBO module basis

Provincie Antwerpen

 

Het Vlaamse Kruis

Lodewijk Weijtenstraat 32b

2900 Schoten

vanaf 28/11/2018 tem 13/2/201920:00 - 22:30 u

Daniel Van Themsche

daniel.vanthemsche@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Smallandlaan 14A

2660 Hoboken

vanaf 30/1/2019 tem 27/3/201919:45 - 22:15 u

Maarten Bouving

maarten.bouving@hvk.be

 

 

Provincie Limburg

Het Vlaamse Kruis

Diepenbekerweg 45

3500 Hasselt

vanaf 8/2/201919:15- 22:15u

Sus Sobkowiak

0497 34 98 19

sus.sobkowiak@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Molenstraat 2e

3980 Tessenderlo

vanaf 13/11/2018 tem 22/1/201919:30 - 22:00u

Marleen Ceunen

0498 93 01 01

marleen.ceunen@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Bilzen

Pabilo Bilzen

Camille Huysmansplein 14

3740 Bilzen

vanaf 3/12/2018 tem 4/2/201919:30 - 22:30 u

Marijke Vanspauwen

marijke.vanspauwen@hvk.be

 

Provincie Oost-Vlaanderen  

 

 

Provincie Vlaams-Brabant

Het Vlaamse Kruis Leuven

RZ Heilig Hart

Naamsestraat 105

3000 Leuven

Vanaf 9/2/2019 tem 16/3/201910:00 - 17:00 u

lars Smout

opleidingen.leuven@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Grimbergen

Charlerayhoeven

Lierbaan 16

1850 Grimbergen

 

vanaf 4/4/2019 tem 23/5/201919:00 - 22:00

Stefaan Mertens

stefaan.mertens@hvk.be



Provincie West-Vlaanderen 

Het Vlaamse Kruis

Rozendaal 25-27

8000 Brugge

Vanaf 8/1/2019 tem 26/2/201919:00 - 21:30 u

Johan Grypdonk

johan.grypdonk@hvk.be