BASIS

Basis cursus :   duur van de opleiding  :  17 uur  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar

Provincie Antwerpen 

Het Vlaamse Kruis Kontich

Sporthal

Duffelsesteenweg 145

2550 Kontich

vanaf 25/9/2019 tem 6/11/201919:30 - 22:00 u

Peter Vroom

Peter.vroom@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Schoten

Lodewijk Weijtenstraat 32

2900 Schoten

vanaf 6/11/2019 tem 18/12/201920:00 - 22:30 u

Véronique De Ren

veronique.deren@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Antwerpen

Parochiezaal De Blijde Boodschap

René Heylenstraat 1

2100 Deurne

vanaf 1/10/201919:45 - 22:15 u

Kris Huygh

kris.huygh@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Werft 67

2440 Geel

vanaf 17/9/2019 tem 22/10/201919:00 - 22:00 u

Godelieve Verheyen

godelieve.verheyen@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Mol

Dienstencentrum "Ten Hove"

Jacob Smitsstraat 28

2400 Mol

vanaf 19/9/2019 tem 24/10/201919:30 - 22:00 u

lief.vanbaelen@hvk.be

Sportcentrum Den Draver

Fortlaan 10

2070 Zwijndrecht

vanaf 12/9/2019 tem 30/10/201919:30 - 22:00 u

Daniel Van Themsche

daniel.vanthemsche@hvk.be

Provincie Limburg

Het Vlaamse Kruis Tessenderlo

Molenstraat 2E

3980 Tessenderlo

vanaf 10/9/2019 

Kristel Segers

kristel.segers@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Beringen

O.C. De Buiting

Tessenderlosesteenweg

3583 Paal

vanaf 13/9/2019 tem 25/10/201919:30 - 22:00u

Vera Verhaeghe

vera.verhaeghe@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Leopoldsburg

Bibliotheek

Caimolaan 131

3970 Leopoldsburg

vanaf 11/9/2019 tem 23/10/2019

19:30 - 22:00u

Willy Javornik

willy.javornik@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Hasselt

Diepenbekerweg 45

3500 Hasselt

vanaf 8/11/201919:15 - 22:15 u 

An Serveranckx

an.serveranckx@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Bilzen

Pabilo

Camille Huysmansplein 14

3740 Bilzen

Vanaf 14/10/2019 tem 25/11/201919:00 - 22:30 u

Marijke Vanspauwen

marijke.vanspauwen@hvk.be

 Provincie Oost-Vlaanderen

Het Vlaamse Kruis Gent

Ham 201

9000 Gent

VOLZET !19:30 - 22:15 u

Lutgart Tavernier

lutgart.tavernier@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Merelbeke

Hundelgemsesteenweg 618 B

9820 Merelbeke

vanaf 26/9/2019 tem 31/10/201919:30 - 22:15 u

Anaïs De Brouwer

anais.debrouwer@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Merelbeke

Hundelgemsesteenweg 618 B

9820 Merelbeke

 

vanaf 8/10/2019 tem 12/11/201919:30 - 22:15 u

Anaïs De Brouwer

merelbeke@hvk.be

 

Provincie Vlaams-Brabant

 

Provincie West-Vlaanderen 

 

   

Het Vlaamse Kruis

Bosakkerstraat z/n

8700 Tielt

vanaf 17/9/2019 tem 22/10/201919:30 - 22:00 u

Angeline Neirinck

angeline.neirinck@hvk.be

 

Het Vlaamse Kruis Brugge

Rozendal 25-27

8000 Brugge

vanaf 7/1/202019:00 - 21:30 u

Johan Grypdonck

johan.grypdonck@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Roeselare

Klokkeputstraat 159

8800 Roeselare

vanaf 13/9/2019 tem 8/11/2019 

Veronique Stragier

veronique.stragier@hvk.be

 

 


VERVOLG

Vervolg cursus : duur van de opleiding :   22  uren  ( inclusief evaluatie proef )  - Voorwaarden : min. 15 jaar en houder  van geldig brevet EHBO module basis

Provincie Antwerpen

 

Het Vlaamse Kruis Kontich

Sporthal

Duffelsesteenweg 145

2550 Kontich

vanaf 20/11/2019 tem 22/1/202019:30 - 22:00 u

Peter Vroom

Peter.vroom@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Schoten

Lodewijk Weijtenstraat 32

2900 Schoten

vanaf 8/1/2020 tem 4/3/202020:00 - 22:30 u

Véronique De Ren

veronique.deren@hvk.be

Het Vlaamse Kruis

Werft 67

2440 Geel

vanaf 12/11/2019 tem 14/1/202019:00 - 22:00 u

Godelieve Verheyen

godelieve.verheyen@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Mol

Dienstencentrum "Ten Hove"

Jacob Smitsstraat 28

2400 Mol

vanaf 14/11/2019 tem 23/1/202019:30 - 22:00 u

Lief Van Baelen

lief.vanbaelen@hvk.be

 

 

Provincie Limburg

Het Vlaamse Kruis Leopoldsburg

Bibliotheek

Caimolaan 131

3970 Leopoldsburg

vanaf 13/11/2019 tem 29/1/202019:30 - 22:00 u

Willy Javornik

willy.javornik@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Bilzen

Pabilo

Camille Huysmansplein 14

3740 Bilzen

vanaf 9/12/2019 tem 10/2/202019:30 - 22:30 u

Marijke Vanspauwen

marijke.vanspauwen@hvk.be

 

Provincie Oost-Vlaanderen  

Het Vlaamse Kruis Gent

Ham 201

9000 Gent

vanaf 5/11/2019 tem 5/12/201919:30 - 22:15 u

Lutgart Tavernier

lutgart.tavernier@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Merelbeke

Hundelgemsesteenweg 618B

9820 Merelbeke

Vanaf 21/2/2020 tem 17/3/201919:30 - 22:30 u

Anaïs De Brouwer

anais.debrouwer@hvk.be

 

Provincie Vlaams-Brabant



Provincie West-Vlaanderen 

Het Vlaamse Kruis Roeselare

Klokkeputstraat 159

8800 Roeselare

vanaf 13/9/2019 tem 8/11/201919:30 - 22:15 u

Veronique Strager

veronique.stragier@hvk.be

Het Vlaamse Kruis regio Middenkust

Sportparklaan 6

8400 Oostende

vanaf 11/1/202 tem 14/3/2020 

Luc Van Eenoo

luc.vaneenoo@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Waregem

OLV Ziekenhuis Waregem

Vijfseweg 150

8790 Waregem

vanaf 2/11/2019 tem 7/12/20198:00 - 12:00 u

Kelly Mille

kelly.mille@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Ieper

Brugseweg 179B

8900 Ieper

vanaf 5/11/2019 tem 14/1/202019:30 - 22:15 u

Conny Vanhaste

opleiding.ieper@hvk.be

Het Vlaamse Kruis Brugge

Rozendal 25-27

8000 Brugge

vanaf 17/3/202019:00 - 21:30 u

Johan Grypdonck

johan.grypdonck@hvk.be