De Vlaamse Regering stopt de KMO‑portefeuille op 1 januari 2027. Dit maakt 2026 het laatste jaar waarin ondernemingen deze steun kunnen inzetten voor opleidingen. Een ideaal moment om uw opleidingsbudget te herbekijken, maar vooral om stil te staan bij iets veel belangrijkers: mensen.
Wanneer een collega, klant of bezoeker plots een hartstilstand krijgt, tellen functie, titel of diploma niet meer. Alleen telt of er iemand aanwezig is die durft te handelen, kan reanimeren en een AED kan gebruiken. Misschien is die persoon één van uw medewerkers.
Een opleiding EHBO, reanimatie en AED‑gebruik versterkt niet alleen de veiligheid binnen uw organisatie. Ze geeft medewerkers vaardigheden mee die ze hun hele leven meenemen op de werkvloer én daarbuiten.
HVK leidt al bijna 100 jaar mensen op om te helpen wanneer elke seconde telt. Onze praktijkgerichte opleidingen geven deelnemers niet alleen de juiste technieken, maar ook het vertrouwen om effectief te handelen.
Vanuit bijna 100 jaar ervaring verzorgen wij praktijkgerichte opleidingen rond:
· Bedrijfshulpverlening
· Reanimatie (BLS)
· AED-gebruik
· Eerste hulp
· Opleidingen op maat van uw organisatie e.a.
Wij bekijken graag samen hoe uw organisatie in 2026 nog gebruik kan maken van de KMO-portefeuille én tegelijk kan investeren in vaardigheden die blijvend waarde creëren voor uw medewerkers en uw organisatie. Meer informatie vindt u alvast op onze website of kan u bekomen via mail: leren@hvk.be.
Heel graag tot binnenkort!